Werner: Chcemy dorównać Liverpoolowi i City - Chelsea24News
Werner: Chcemy dorównać Liverpoolowi i City
Werner: Chcemy dorównać Liverpoolowi i City

Werner: Chcemy dorównać Liverpoolowi i City

Timo Werner dopiero od niedawna mieszka w Londynie, jednak wyznał, że już pokochał to miasto.

– Czuję się w nowym mieście bardzo dobrze, znam już drogę do Cobham, więc to świetnie! Trenowaliśmy już także na Stamford Bridge, więc musiałem poznać drogę na nasz stadion.

– Mój apartament jest bardzo ładny, czuję się szczęśliwy w tym miejscu. Miasto jest według mnie wspaniałe, to dla mnie jedno z najlepszych miast na świecie, więc jestem naprawdę szczęśliwy. Pogoda także dopisywała w ostatnim czasie, zadomowiłem się tutaj dobrze.

– Kiedy po raz pierwszy trafiłem do Anglii trudno mi było zrozumieć każdego, nie rozmawiałem bowiem w tym języku odkąd skończyłem szkołę. Nie było jednak tak trudno, jak się spodziewałem, każdy tutaj jest bardzo pomocny. Ludzie starają się mówić wolniej, więc potrafię zrozumieć niemal wszystko. Staram się komunikować w języku angielskim.

– To nie jest jednak tajemnicą, że bardzo pomaga także fakt, że mam w klubie osoby, które mówią również po niemiecku. Co ciekawe, Kova też potrafi mówić w tym języku, więc pomógł mi się zaaklimatyzować. Wszyscy są bardzo pomocni podczas treningu oraz w sprawach pozaboiskowych. Doradzono mi gdzie można coś zjeść, gdzie warto zamieszkać i tak dalej. Nie znałem Londynu bardzo dobrze, byłem tu ledwie kilka razy, więc to bardzo ważne, że miałem dwóch gości (Rudiger oraz Kovacic), którzy pomogli mi się zaaklimatyzować.

– Praca z trenerem układa się nam bardzo dobrze, wyjaśnił wszystkim czego od nas oczekuje, jak musimy się poprawiać jako drużyna. To wspaniale, że mogę z nim pracować, on wyjaśnił mi wszystkie plany wobec mojej osoby. Powiedział nam o tym, jak chce walczyć z ekipami pokroju Liverpoolu i Manchesteru City. Myslę, że Chelsea to wielki klub i mamy świetną drużynę, dlatego myślę że możemy dorównać tym dwóm ekipom. Mamy naprawdę dobrych graczy i menedżera, który wie co chce zrobić. Pracowaliśmy nad taktyką, kondycją oraz naszymi atutami, chcemy być gotowi na start sezonu.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW