Belle Silva: Cała nasza rodzina jest podekscytowana
Belle Silva: Cała nasza rodzina jest podekscytowana

Belle Silva: Cała nasza rodzina jest podekscytowana

Małżonka Thiago Silvy, Belle wyznała że cała jej rodzina jest podekscytowana przeprowadzką do Anglii.

– Nie było zbyt wiele czasu na przemyślenie wszystkiego, Thiago poznał wszystkie opcje po finale Ligi Mistrzów. Przed tym meczem skupiał się wyłącznie na zbliżającym się spotkaniu.

– Możliwość mieszkania w Anglii jest dla nas spełnieniem marzeń, będziemy mogli podszkolić swój język, to było ważne przy podejmowaniu decyzji. Thiago zamierza pracować w futbolu nawet po zakończeniu kariery, wobec czego nauka angielskiego może bardzo mu się przydać.

– Podjęliśmy tę decyzję wspólnie, jednak wszyscy chcemy wszystkiego co najlepsze dla Thiago.

– Cała nasza rodzina jest podekscytowana tym transferem. Chelsea to klub który bardzo lubią nasi synowie, kiedy byli młodsi pytali go, dlaczego ten nie gra dla The Blues. Teraz są więksi i lepiej rozumieją jak wszystko działa w futbolu. Gdy dyskutowaliśmy o tym transferze śmialiśmy się, że jedynym problemem dla Thiago może być fakt, że nie mówi po angielsku.

– Musimy teraz znaleźć szkołę dla naszych dzieci, a dopiero potem zajmiemy się poszukiwaniami mieszkania. Najtrudniej będzie się pożegnać z przyjaciółmi, ale jestem przekonana, że znajdziemy takich również w Londynie.

Źródło: UOL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW