Havertz chciał tego lata trafić do Realu - Chelsea24News
Havertz chciał tego lata trafić do Realu
Havertz chciał tego lata trafić do Realu

Havertz chciał tego lata trafić do Realu

Kai Havertz zostanie niebawem najdroższym piłkarzem w historii Chelsea, jednak początkowo zawodnik nie zamierzał dołączać do The Blues.

Nie jest bowiem tajemnicą to, że Havertz marzy o tym, aby zagrać kiedyś w barwach Realu Madryt. To właśnie do stolicy Hiszpanii chciał odejść zawodnik w tym oknie transferowym.

Zawodnik miał nawet poprosić swojego agenta o to, aby zainicjował on kontakt z działaczami Królewskich, próbując sprawić, że Real Madryt zechce wykupić go z Bayeru Leverkusen w tym oknie. Niemiec odrzucał nawet wówczas oferty innych zespołów, ponieważ chciał tylko i wyłącznie Realu Madryt.

Pandemia sprawiła jednak, że Real nie był w stanie zapłacić za tego piłkarza kwoty oczekiwanej przez jego pracodawcę, wobec czego musieli odmówić agentowi zawodnika.

Do gry wkroczyła wówczas Chelsea, która chciała zapłacić oczekiwaną kwotę za Havertza, a co ważniejsze, przedstawili mu ciekawy i ambitny projekt drużyny budowanej przez Franka Lamparda. To sprawiło, że Havertz odrzucił marzenia o Realu i przyjął ofertę The Blues.

Źródło: MARCA

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW