Havertz: Dziękuje za moje ostatnie 10 lat - Chelsea24News
Havertz: Dziękuje za moje ostatnie 10 lat
Havertz: Dziękuje za moje ostatnie 10 lat

Havertz: Dziękuje za moje ostatnie 10 lat

Transfer Kaia Havertza do Chelsea stał się faktem dlatego również postanowił napisać post na instagramie o tym jak się teraz czuje i co chce przekazać swoim kibicom. 

– Drodzy fani, ciężko mi opisać mój aktualny stan emocji. Nie czuję nic poza wdzięcznością dla Bayeru Leverkusen przez te ostatnie 10 lat. Tutaj dorastałem jako mały chłopiec. Tutaj zostałem nie tylko profesjonalistą, ale również graczem narodowym i przede wszystkim człowiekiem z wartościami. Znalazłem się tam gdzie będę miał przyjaciół na całe życie, którzy zawsze będą mi towarzyszyć. Bayer bezwarunkowo wspierał mnie od pierwszego dnia.

– Również przez ostatnie dni doświadczyłem wsparcie i zrozumienie mojej decyzji. Marzenie, z którym przyjechałem jako 11-latek, urosły jeszcze bardziej dzięki Bayerowi. Dla mnie to było jasne, że pewnego dnia chcę zagrać dla jednego z największych europejskich klubów i zdobywać trofea. Nadszedł czas aby podziękować każdemu z Was. Dla moich kolegów, fanów, pracowników w Leverkusen takie podziękowania się należą.

– Moja ojczyzna i klub który wybił połowę mojego życia. Pozostanę dłużny na zawsze. Specjalne podziękowania dla wszystkich ludzi którzy od lat mi towarzyszą i wspierają. Bądźcie zdrowi i uważajcie na siebie, Wasz Kai

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW