OFICJALNIE: Kai Havertz zawodnikiem Chelsea - Chelsea24News
OFICJALNIE: Kai Havertz zawodnikiem Chelsea
OFICJALNIE: Kai Havertz zawodnikiem Chelsea

OFICJALNIE: Kai Havertz zawodnikiem Chelsea

Jeden z najbardziej oczekiwanych transferów ostatnich lat stał się faktem – Kai Havertz został piłkarzem Chelsea. 

Od kilku tygodni byliśmy bombardowani kolejnymi informacjami dotyczącymi przeprowadzki Kaia Havertza na Stamford Bridge. Informowano nas o kolejnych negocjacjach, ofertach, spekulowano o ostatecznej kwocie. Teraz mamy już pewność, Havertz został zawodnikiem The Blues.

Gwiazdor Leverkusen będzie drugim piłkarzem sprowadzonym z Bundesligi w tym oknie transferowym, dołączy bowiem do Timo Wernera, którego transfer został ogłoszony jeszcze przed zakończeniem sezonu.

Havertz rozegrał 150 spotkań w barwach Bayeru Leverkusen, którego jest wychowankiem. Przez ten czas udało mu się zdobyć 46 bramek, zaliczył także 31 asyst. Niemiec nie zdobył jeszcze żadnego trofeum w profesjonalnej karierze, jednak z całą pewnością można powiedzieć, że był jedną z największych gwiazd Bundesligi.

Transfer do Chelsea pomoże mu rozwinąć się piłkarsko, nabrać doświadczenia w innej lidze oraz przede wszystkim da mu szansę na zdobywanie trofeów. Havertz będzie także miał większe szanse na regularną grę w reprezentacji narodowej, bowiem do tej pory rozegrał tam zaledwie siedem spotkań.

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW