Pierwszy wywiad z Kaiem Havertzem - Chelsea24News
Pierwszy wywiad z Kaiem Havertzem
Pierwszy wywiad z Kaiem Havertzem

Pierwszy wywiad z Kaiem Havertzem

Kai Havertz udzielił pierwszego wywiadu dla ChelseaTV.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że mogę tu być. To dla mnie spełnienie marzeń, grać w tak wielkim klubie jak Chelsea. Nie mogę doczekać się tego, aż poznam wszystkich nowych kolegów z drużyny oraz sztab szkoleniowy.

– Dla mnie Chelsea to wielka drużyna. Znam wielu wspaniałych graczy, którzy występowali w barwach tej drużyny, teraz także Chelsea ma w swoim składzie wielkich zawodników. Nie mogę się już doczekać występów w barwach tego klubu. To dla mnie wielki krok do przodu. Dam z siebie wszystko w najbliższych tygodniach, miesiącach i latach, aby pomagać drużynie.

– Frank Lampard miał ogromny wpływ na to, że ostatecznie zdecydowałem się dołączyć do Chelsea. Uwielbiałem go jako piłkarza, oglądałem go bardzo często. Myślę więc, że będę mógł się od niego wiele nauczyć. Uważam, że to świetny człowiek, więc nie mogę doczekać się grania i trenowania pod jego okiem.

– Co najbardziej doceniałem u Lamparda w roli piłkarza? To że był bardzo ofensywnym piłkarzem, tak jak ja. Uwielbiał zdobywać bramki, ja także. Myślę, że pomoże mi bardzo mocno nad poprawą wszystkich aspektów mojej gry. Nie mogę się już doczekać treningów.

– Myślę że projekt Franka Lamparda jest ekscytujący. Chelsea ma w zespole wielu młodych zawodników, niektórych graczy The Blues znam osobiście – mowa tu o Timo i Tonim. To moi dobrzy przyjaciele. Więc cieszę się, że tu trafiłem. Chelsea to także dobrzy i młodzi Anglicy. To świetny projekt i mam nadzieję razem osiągniemy sukces.

– Dam z siebie wszystko, chcę zaaklimatyzować się tak szybko jak to możliwe. To jednak dla mnie spory krok w karierze, to nowa kultura i nowa liga. To na pewno będzie początkowo trudne, aby się przestawić. Myślę, że najtrudniejsze będą pierwsze 2-3 tygodnie. Chcę jednak po prostu grać w piłkę i mieć z tego radość wspólnie z kolegami z drużyny. Oczywiście, chcę także osiągać sukcesy, Chelsea to wielki klub i zawsze chcą wygrywać trofea.

– Czytałem sporo wiadomości od fanów Chelsea, pisali do mnie za pomocą mediów społecznościowych. Cieszę się, że mocno chcieli tego transferu, nie mogę doczekać się zagrania przed nimi. Dam z siebie wszystko i zamierzam sprawić, że będą dumni.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW