Shinji Okazaki na temat transferu Chilwella do Chelsea - Chelsea24News
Shinji Okazaki na temat transferu Chilwella do Chelsea
Shinji Okazaki na temat transferu Chilwella do Chelsea

Shinji Okazaki na temat transferu Chilwella do Chelsea

Gwiazda Leicester City, a dokładnie Okazaki wypowiedział się takimi zdaniami na temat transferu lewego obrońcy do Chelsea. 

-Był on regularnym zawodnikiem Leicester dzięki czemu również został powołany do reprezentacji Anglii. Wtedy od tego momentu zaczął się bardzo szybko rozwijać.

-Mam również wrażenie, że jest on świetnym wahadłowym po lewej stronie. Przynajmniej taka jest moja opinia.

-On ciągle poprawia swoją budowę ciała oraz budowanie akcji. Ma też bardzo dobrą wytrzymałość. Jest on ogólnie dobrym piłkarzem.

Źródło: Tribalfootball

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW