Dołącz do naszej ligi w Fantasy Premier League!
Dołącz do naszej ligi w Fantasy Premier League!

Dołącz do naszej ligi w Fantasy Premier League!

Mamy przyjemność zakomunikować, że tradycyjnie już będziecie mogli wziąć udział w rywalizacji w naszej lidze Fantasy Premier League.

Wspólnie z naszym partnerem, sklepem Zgoda FC przygotowaliśmy nagrodę dla zwycięzcy naszej ligi – będzie to koszulka sezonu z sezonu 2020/21. Jest więc o co walczyć, zwłaszcza że w naszej lidze regularnie gra wielu zawodników, wobec czego będziecie mogli się sprawdzić.

Aby dołączyć do naszej ligi wystarczy kliknąć w TEN link albo wpisać kod w odpowiednie miejsce: ftt5my

W najbliższych dniach na portalu pojawi się poradnik dla nowych graczy Fantasy Premier League, gdzie wytłumaczymy wam dokładnie jak się do tego zabrać i jak ogarnąć podstawowe mechaniki gry.

Od nowego sezonu także na kanale Five O’Clock będą pojawiać się regularne nagrania oraz streamy dotyczące gry, wobec czego na bieżąco będziecie mogli zyskiwać informacje i dowiadywać się na temat gry coraz więcej.

Przypominamy także, że kupując rzeczy klubowe na stronie naszego partnera jesteście upoważnieni do otrzymania rabatu w wysokości 15 procent. Wystarczy wpisać kod rabatowy: chelsea24news

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW