Mason Mount zagrożony? - Chelsea24News
Mason Mount zagrożony?
Mason Mount zagrożony?

Mason Mount zagrożony?

Środek pola Chelsea jest naprawdę bogaty: Mason Mount, Kai Havertz, Hakim Zyiech, Mateo Kovacic, N’Golo Kante, a nie zapominajmy o młodzikach pokroju Gilmoura czy Gallaghera.

Jeden z lepszych zawodników The Blues w poprzednim sezonie, zaledwie 21-letni Mason Mount,  może mieć twardy orzech do zgryzienia, bowiem Chelsea zakontraktowała gracza z tego samego rocznika, a jest nim Kai Havertz, który był gwiazdą w Bundeslidze i zgłaszały sie po niego największe kluby.

Jak podają źródła, młody Anglik, który rozegrał w poprzednich rozgrywkach 53 spotkania, nie jest szczęśliwy z takiego obrotu spraw. Kai Havertz jest głównym konkurentem o miejsce w składzie dla Masona Mounta.

W pod koniec 2019r. Anglik powiedział.

– W takim klubie jak Chelsea musimy sobie z tym radzić. Na najwyższym poziomie zawsze jest konkurencja, jesteśmy na to gotowi i będę walczył o miejsce w składzie.

Dla Mounta nie był  to pierwszy sezon pod skrzydłami Lamparda. Grał on już na wypożyczeniu w Derby County i też był podstawowym zawodnikiem. Szkoleniowiec Chelsea zna zawodnika, wie jaki ma potencjał, więc możemy oczekiwać sprawiedliwego dobierania składu, ponieważ Lampard nie odpuści takiego diamentu jakim jest Mason Mount.

Źródło: Bild

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW