Atalanta zainteresowana wypożyczeniem Zappacosty - Chelsea24News
Atalanta zainteresowana wypożyczeniem Zappacosty
Atalanta zainteresowana wypożyczeniem Zappacosty

Atalanta zainteresowana wypożyczeniem Zappacosty

Chelsea po wielkich transferach do klubu, powoli rozpoczynać będzie wielką wyprzedaż, na mocy której z klubu może odejść aż kilku zawodników, a jednym z nich może okazać się Davide Zappacosta.

28-letni Włoch nie znalazł uznania w oczach Franka Lamparda, w związku z czym najprawdopodobniej Davide odejdzie z klubu podczas tego okienka transferowego. Na pozycji prawego obrońcy aktualnie rywalizują Cesar Azpilicueta oraz Reece James, co sprawia, że Zappacosta nie ma szans na regularne występy w The Blues.

Zainteresowanie włoskim obrońcą przejawia Atalanta, która musi załatać lukę po sprzedaży Timothy’ego Castagne, który przeszedł do Leicester City. Początkowo klub prowadzony przez Gian Piero Gaspariniego chciał zakontraktować Ricka Karsdorpa, jednak negocjacje z Romą zakończyły się niepowodzeniem.

Najprawdopodobniej Atalanta będzie chciała wypożyczyć na najbliższy sezon Zappacoste, lecz zapewnią sobie również opcjonalną klauzule wykupu piłkarza Chelsea.

Davide Zappacosta dołączył do The Blues w 2017 roku przechodząc z Torino za około 25 milionów funtów. Dla drużyny z Londynu do tej pory wystąpił w 52 spotkaniach, w których to strzelił dwa gole oraz zanotował cztery asysty.     

Źródło: Sky Italia

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW