Chelsea bliska finalizacji transferu Mendy'ego - Chelsea24News
Chelsea bliska finalizacji transferu Mendy’ego
Chelsea bliska finalizacji transferu Mendy’ego

Chelsea bliska finalizacji transferu Mendy’ego

Chelsea zamierza sfinalizować transfer nowego bramkarza – Edouard Mendy zostanie ósmym nabytkiem Chelsea w letnim oknie transferowym.

Reprezentant Senegalu będzie kosztował około 18 milionów funtów i przybędzie z Rennes, czyli klubu z którego swego czasu The Blues pozyskiwali legendarnego Petra Cecha. Teraz ten sam Cech uczestniczył w procesie poszukiwań nowego bramkarza. Mendy utrzymał rekomendację od czeskiego dyrektora klubu.

To właśnie Cech obok Christophe Lollichona zajmowali się poszukiwaniami nowego bramkarza, który mógłby rywalizować z Kepą o miejsce w pierwszym składzie w kolejnym sezonie.

Frank Lampard ma nadzieję, że 28-letni bramkarz wprowadzi nieco spokoju w poczynania defensywne jego drużyny, która w poprzednim sezonie miała spory problem ze straconymi golami. Ten mierzący niespełna dwa metry bramkarz jest zawodnikiem, który ceniony jest zarówno za aspekty stricte bramkarskie jak i grę nogami.

Kepa Arrizabalaga stracił zaufanie Franka Lamparda, który w ostatnich spotkaniach sezonu stawiał na doświadczonego Willy’ego Caballero. Teraz Hiszpan będzie musiał walczyć o skład z jeszcze jednym rywalem.

Poza bramkarzem Chelsea może pozyskać jeszcze defensywnego pomocnika – Declan Rice jest numerem jeden dla menedżera The Blues.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW