Niepewna przyszłość dwóch piłkarzy Chelsea - Chelsea24News
Niepewna przyszłość dwóch piłkarzy Chelsea
Niepewna przyszłość dwóch piłkarzy Chelsea

Niepewna przyszłość dwóch piłkarzy Chelsea

Conor Gallagher oraz Fikayo Tomori w dalszym ciągu nie wiedzą, w jakim klubie zagrają w nadchodzącym sezonie, ponieważ Frank Lampard nie podjął ostatecznej decyzji co do ich przyszłości.

Transfer Thiago Silvy do Chelsea sprawia, iż jeden ze stoperów który otrzymywał swoje szanse w zeszłym sezonie, będzie zmuszony do odejścia na zasadzie wypożyczenia, bądź definitywnego transferu. Najbliżej odejścia wydaje się być właśnie Fikayo, a najwięcej w mediach  mówiło się o jego potencjalnym wypożyczeniu do Rennes.

Drugim zawodnikiem, który dalej może być niepewny swojej pozycji w Chelsea jest Gallagher. The Blues w środku pola posiadają bardzo wielu jakościowych zawodników, w związku z czym młody pomocnik w przypadku pozostania na Stamford Bridge, najprawdopodobniej grałby sporadycznie, co nie jest dobre dla młodego piłkarza.

Zainteresowanie Conorem przejawia Crystal Palace, które chętnie wypożyczyłoby wychowanka Chelsea na najbliższą kampanię. Przed ewentualnym odejściem, Gallagher związałby się nowym kontraktem z Chelsea, na mocy którego dostałby podwyżkę oraz przedłużył umowę o kilka lat.

Sezon Premier League rozpoczyna się już za kilka dni, więc możemy spodziewać się oficjalnego stanowiska klubu w najbliższym czasie.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW