Kto opuści spotkanie z Brighton? - Chelsea24News
Kto opuści spotkanie z Brighton?
Kto opuści spotkanie z Brighton?

Kto opuści spotkanie z Brighton?

Spotkanie z Brighton już za niecały tydzień, a kibice Chelsea nadal nie wiedzą ilu nowych zawodników zobaczą w tym meczu.

Otwierający mecz ligowy zostanie rozegrany bez dwóch nowych nabytków – Hakim Ziyech oraz Ben Chilwell nie będą w stanie zagrać w pierwszej kolejce, ponieważ obu wykluczy kontuzja. Chilwell doznał jej jeszcze w barwach Leicester, Ziyech natomiast doznał urazu podczas ostatniego spotkania sparingowego.

Może minąć jeszcze kilka tygodni zanim Ziyech zadebiutuje w Chelsea, podobnie jak Ben Chilwell.

Thiago Silva przybył już do Londynu i jeżeli testy na COVID-19 nie wykażą obecności wirusa to będzie on mógł trenować z drużyną już jutro. Nie wiadomo jednak, czy będzie w stanie zagrać już w poniedziałek.

Kai Havertz trenuje od kilku dni i nie ma żadnych przeciwwskazań, aby nie zagrał w meczu z Brighton. Możemy się spodziewać więc debiutu tego zawodnika już w pierwszej kolejce ligowej.

Co ciekawe – jest duża szansa na to, że Christian Pulisic będzie mógł zagrać w najbliższym meczu. Początkowo spodziewano się, że uraz będzie poważniejszy, jednak gracz dobrze poradził sobie z rekonwalescencją i może wrócić już w poniedziałek.

Cesar Azpilicueta oraz Reece James będą dostępni na ten mecz.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW