Monchi: Nie poczyniliśmy żadnych kroków w celu zakontraktowania Alonso - Chelsea24News
Monchi: Nie poczyniliśmy żadnych kroków w celu zakontraktowania Alonso
Monchi: Nie poczyniliśmy żadnych kroków w celu zakontraktowania Alonso

Monchi: Nie poczyniliśmy żadnych kroków w celu zakontraktowania Alonso

Odejście Emersona lub Marcosa Alonso podczas aktualnego okienka transferowego wydałoby się być przesądzone, jednak przez wysokie wymagania finansowe zarządu The Blues, do tej pory żaden z nich nie znalazł sobie nowego klubu.

Zainteresowanie Emersonem wykazywał Inter Mediolan, jednak zarząd Nerazzurrich zdecydował się na o wiele tańszą opcję, i finalnie zakontraktowali doświadczonego Kolarova, który jeszcze niedawno występował w barwach AS Romy.

Marcosem Alonso zainteresowana wydała się być Sevilla, jednak w dalszym ciągu priorytetem dla nich jest Sergio Reguilon, jednak najprawdopodobniej do tego transferu nie dojdzie, ponieważ klub z Sewilli nie posiada odpowiednich środków finansowych. Dyrektor ds. sportowych, Monchi wypowiedział się pokrótce o aktualnej sytuacji w klubie.

– Już wspominałem, bardzo chcielibyśmy ponownie sprowadzić do siebie Reguilona, jednak to jest skomplikowane, ponieważ musimy rywalizować z wielkimi klubami, które są od nas bogatsze. Jesteśmy w lekkim kryzysie finansowym i nie możemy sobie pozwolić na drogie transfery.

– Zamierzamy dokonać inwestycji, które naszym zdaniem będą odpowiednie, aby wzmocnić nasz skład. Nie poczyniliśmy żadnych kroków w celu zakontraktowania Marcosa Alonso.

Źródło: MARCA

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW