Ampadu: Mam nadzieję, że dostanę odpowiednią ilość minut - Chelsea24News
Ampadu: Mam nadzieję, że dostanę odpowiednią ilość minut
Ampadu: Mam nadzieję, że dostanę odpowiednią ilość minut

Ampadu: Mam nadzieję, że dostanę odpowiednią ilość minut

Młody Walijczyk wypowiedział się na temat swoich przenosin do Sheffield United w ramach wypożyczenia.

– Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę doczekać się pracy w nowym klubie. Przez ostatnie kilka tygodni rozmawiałem z moim agentem o opcjach na ten rok i kiedy pojawiła się możliwość wypożyczenia do Sheffield byłem bardzo pozytywnie nastawiony, ponieważ w zeszłym roku bardzo dobrze się spisali i wiele osób opowiadało o tym miejscu w samych superlatywach.

– Chris Wilder może świetnie rozwinąć mnie jako piłkarza, moje dobre przeczucia dotyczące tego ruchu potwierdziły się, kiedy odbyłem z nim rozmowę telefoniczną- powiedział, że daje zawodnikom dużo swobody, ale wymaga od nich ogromnej intensywności, to mi odpowiada. Posiada mentalność zwycięzcy.

– Mam nadzieję, że dostanę odpowiednią ilość minut na boisku. To najważniejszy aspekt, ale chcę też rozwinąć się jako piłkarz i człowiek.

Źródło: Football London

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW