Klopp o Chelsea i Abramowiczu - Chelsea24News
Klopp o Chelsea i Abramowiczu
Klopp o Chelsea i Abramowiczu

Klopp o Chelsea i Abramowiczu

Chelsea i jej dokonania na rynku transferowym wzbudzają różne emocje wśród ludzi ze świata footballu.

The Blues wydali w tym okienku ok. 200 milionów funtów sprowadzając takie gwiazdy jak Havertz czy Werner. Łącznie przyszło ośmiu nowych graczy. Na ostatniej prostej wydaję się transfer Edouarda Mendy’ego z Rennes.

Kolejny raz, w sprawie transferów Chelsea, głos zabrał trener Liverpoolu Jurgen Kloop. The Reds sprowadzili tylko jednego gracza w tym okienku. Niemiec uważa, że kluby, których właściciele są oligarchami bądź wielkie grupy mają łatwiej w okresie pandemii.

– Żyjemy teraz w czasach wielkiej niepewności. Dla niektórych klubów, gdzie właściciele są oligarchami, skupianie na przyszłości się nie jest tak ważne, taka jest prawda. Jesteśmy innym klubem, wygraliśmy Ligę Mistrzów i Premier Leauge, ale nasze drogi się różnią. Chcielibyśmy być prowadzeni jak Chelsea, ale nie da się tego zmienić w jeden wieczór.

– Podpisali oni wielu graczy, to może dać im przewagę, ale nie musi. Nie możesz wziąć jedenastki złożonej z najlepszych graczy na świecie i za tydzień wymagać najlepszego footballu. Najważniejsze jest zgranie i to jest naszą przewagą, ale wiem, że ludzie nie chcą tego słuchać. Ciągle chcemy się rozwijać, ale mamy na to inny sposób.

Źródło: football.london

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW