Chelsea z kolejną ofertą za Mendy'ego - Chelsea24News
Chelsea z kolejną ofertą za Mendy’ego
Chelsea z kolejną ofertą za Mendy’ego

Chelsea z kolejną ofertą za Mendy’ego

Edouard Mendy prawdopodobnie zostanie nowym zawodnikiem The Blues – jako że Rennes zdaje sobie sprawę z tego, że kwestią czasu jest jego odejście.

Pierwsza propozycja Chelsea została odrzucona przez działaczy francuskiego klubu jakiś czas temu, jednak The Blues nie zamierzali poprzestać na jednej propozycji. Wysłali więc kolejną wczoraj, ta została odrzucona podobnie jak pierwsza, jednak Rennes wysłało do klubu kontrofertę.

Teraz wszystko zależy od Mariny Granowskai, która może przyjąć propozycję Rennes, tym samym transfer Mendy’ego zostanie sfinalizowany.

Zawodnik ustalił już bowiem warunki kontraktu indywidualnego z Chelsea, dlatego też jedyną niewiadomą jest cena za zawodnika, a wiemy już, że Rennes ustaliło kwotę którą chce za niego otrzymać – jeżeli więc The Blues zgodzą się na te warunki to Mendy trafi do Chelsea.

Niezależnie od tego kiedy transfer zostanie sfinalizowany, piłkarz nie zdąży zostać zarejestrowany jeszcze przed pierwszą kolejką, co oznacza, że nie będzie dostępny na mecz z Brighton.

Źródło: RMC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW