Chelsea U18 rozpoczyna sezon od remisu z Brighton - Chelsea24News
Chelsea U18 rozpoczyna sezon od remisu z Brighton

Zawodnicy Chelsea zremisowali dzisiaj w meczu pierwszej kolejki Premier League U18 z Brighton 1:1. Podopieczni Eda Branda w ten sposób zainkasowali pierwszy punkt w sezonie 2020/21.

Wynik spotkania już w pierwszej minucie otworzył Jude Soonsup-Bell – zawodnik urodzony w 2004 roku. Dla młodego Anglika z tajskimi korzeniami był to pierwszy występ w zespole U18. Niestety po trzydziestu minutach do remisu doprowadził Jack Leahy – skrzydłowy Mew. Wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Następne spotkanie zawodnicy Chelsea U18 rozegrają za tydzień 19. września. Wówczas do Cobham przyjedzie West Ham, który przegrał dziś z Tottenhamem 1:4.

Raport meczowy:

Chelsea (4-3-3): Lucas Bergstrom; Josh Brooking (Alfie Gilchrist 79); Charlie Wiggett, Bashir Humphreys (c), Luke Badley-Morgan; Jimi Tauriainen (Ben Elliott 66), Xavier Simons, Harvey Vale; Edwin Andersson (Silko Thomas ht), Jude Soonsup-Bell, Joe Haigh
Niewykorzystane zmiany: Kelechi Chibueze, Josh Tobin
Strzelcy: Soonsup-Bell 1
Żółte kartki: Simons (37)

Brighton: Fynn Talley, Antef Tsoungui, Zak Sturge, Odel Offiah, Ben Jackson, Ed Turs, Jack Leahy, Collyer, Matt Everitt (c), Andy Moran, Marcus Ifill
Zmiennicy: Todd Miller, Tommy Reid, Samy Chouchane, John Lucero, Marcus Dackers
Strzelcy: Leahy (34)
Żółte kartki: Offiah 41, Ifill 48