Inter Mediolan rozważa sprowadzenie Alonso
Inter Mediolan rozważa sprowadzenie Alonso

Inter Mediolan rozważa sprowadzenie Alonso

Sporo we włoskich mediach mówiło się o potencjalnym transferze Emersona do Interu Mediolan, jednak drużyna prowadzona przez Antonio Conte zamierza złożyć ofertę za innego zawodnika The Blues.

Podczas pobytu włoskiego menedżera na Stamford Bridhe w roli trenera, jednym z najważniejszych dla niego zawodników był  Marcos Alonso, który odgrywał znacząca rolę w jego taktyce. Conte miał dać do zrozumienia zarządowi Interu, że bardzo chciałby ponownie współpracować z Hiszpanem.

Chelsea podczas aktualnego okienka dokonała transferu Bena Chilwella, co sprawia, iż Alonso zagrałby jeszcze mniej spotkań niż w poprzednim sezonie, a i tak nie grał zbyt wiele. 29-letni Hiszpan w drużynie prowadzonej przez Antonio Conte zapewne byłby pierwszoplanową postacią, ponieważ jest bardzo ceniony przez włoskiego szkoleniowca.

Frank Lampard najprawdopodobniej nie będzie robił problemów z odejściem Marcosa. Chelsea w swoim składzie aktualnie posiada aż trzech lewych defensorów oraz dwóch utalentowanych juniorów, więc możemy spodziewać się, że Alonso lub Emerson opuści klub ze Stamford Bridge już niedługo.

Potencjalny transfer Alonso do Interu jest jednak uzależniony od sprzedaży jednego z zawodników Nerazzurrich, Dalberta. Brazylijczyk poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Fiorentinie, a Conte chętnie wymieniłby go na Marcosa Alonso.  W przypadku braku ofert za Dalberta, Inter najprawdopodobniej nie złoży oferty za zawodnika The Blues.

Źródło: Sky Sports Italia

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW