Lampard: Musiałem odpowiednio 'sprzedać' klub podczas rozmów z piłkarzami - Chelsea24News
Lampard: Musiałem odpowiednio ‚sprzedać’ klub podczas rozmów z piłkarzami
Lampard: Musiałem odpowiednio ‚sprzedać’ klub podczas rozmów z piłkarzami

Lampard: Musiałem odpowiednio ‚sprzedać’ klub podczas rozmów z piłkarzami

Frank Lampard podzielił się szczegółami rozmów z Timo Wernerem. Anglik musiał namówić Niemca na transfer do Chelsea, bowiem zainteresowanie wykazywały także inne zespoły z Premier League.

– Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że tam gdzie istnieje konkurencja ze strony takich klubów jak Liverpool i Manchester City musisz dać z siebie wszystko i przedstawić najlepsze argumenty.

– Byłem piłkarzem, więc starałem się ‚sprzedać’ klub w jak najlepszym wydaniu. Musiałem pokazać, że klub idzie w dobrym kierunku. Rola Petra była podobna.

– Byliśmy bardzo zainteresowani pozyskaniem piłkarzy takich jak Timo, musieliśmy sprawić, że to poczuje. Bardzo jednak podobało mi się to, co on mówił do nas podczas tych rozmów. Tego właśnie oczekuję od moich piłkarzy.

– Relacje piłkarza z menedżerem są bardzo ważne, ponieważ muszą być one dobre. Każdy musi dawać z siebie wszystko dla klubu.

– Udało nam się sprowadzić piłkarzy na odpowiednim poziomie, teraz czeka nas kolejny etap – musimy wydobyć z nich wszystko co najlepsze – twierdzi Lampard.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW