Rudiger: Cieszymy się z powodu nowych nabytków - Chelsea24News
Rudiger: Cieszymy się z powodu nowych nabytków
Rudiger: Cieszymy się z powodu nowych nabytków

Rudiger: Cieszymy się z powodu nowych nabytków

Antonio Rudiger został zapytany o swoją opinię na temat wzmocnień klubu.

– Wszyscy są bardzo podekscytowani nowymi nabytkami, to całkowicie normalne. Nie tylko media i fani, my także się bardzo cieszymy.

– To będzie niezwykle interesujący sezon.

– Przede wszystkim my jako obecni zawodnicy zespołu musimy być odpowiedzialni za to, aby nowi gracze poczuli się komfortowo w zespole. To ważne zadanie dla piłkarzy, którzy są w klubie już przynajmniej rok.

– Znam Timo od długiego czasu, graliśmy razem w drużynie narodowej. To niesamowity piłkarz, jest tutaj aby zdobywać bramki. Udało mu się już strzelić gola w sparingu, zrobił to także podczas przerwy na reprezentacje. Mam nadzieję, że będzie strzelał często w Chelsea.

– Kai gra w reprezentacji narodowej od około dwóch lat, więc także go znam. Jeżeli będą czegoś potrzebować to chętnie im pomogę.

– Thiago Silva jest jednym z najlepszych stoperów swojej generacji. Chcę się od niego uczyć, mam nadzieję że będę mógł grać obok niego. Myślę że pozyskanie takiego zawodnika pomoże nam wszystkim, nie mogę się już doczekać tego sezonu.

Źródło: Triball Football

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW