Chelsea sprzeda czterech piłkarzy, aby sfinansować transfer Rice'a - Chelsea24News
Chelsea sprzeda czterech piłkarzy, aby sfinansować transfer Rice’a
Chelsea sprzeda czterech piłkarzy, aby sfinansować transfer Rice’a

Chelsea sprzeda czterech piłkarzy, aby sfinansować transfer Rice’a

Angielskie media są zgodne, Chelsea spróbuje pozyskać w tym oknie jeszcze jednego zawodnika, a tym piłkarzem jest Declan Rice.

Frank Lampard chciałby, aby do jego zespołu dołączył kolejny młody, zdolny zawodnik, którym jest Declan Rice. West Ham United za swojego zawodnika oczekuje około 80 milionów funtów i mają zamiar być nieustępliwi przy negocjacjach.

Jak sugeruje „Daily Star”, potencjalny transfer Rice do Chelsea może sfinansować sprzedaż czterech zawodników, a mowa tu o Jorginho, Andreasie Christensenie, Tiemoue Bakayoko oraz Dannym Drinkwaterze.

Zarówno Francuz oraz Anglik nie skradli serca Franka Lamparda, w związku z tym menedżer The Blues chętnie ich sprzeda do innego klubu. Bakayoko jest bliski transferu do AC Milanu. Drinkwater nie przyciąga zbyt dużego zainteresowania. Być może angielski pomocnik odejdzie tego lata z The Blues, lecz tylko na zasadzie wypożyczenia, co lekko odciążyłoby budżet płacowy w Chelsea.

Duńczyk poprzedniej kampanii na pewno nie może zaliczyć do udanej, a swoimi kiepskimi występami stracił zaufanie w oczach szkoleniowca Chelsea. Dodatkowo klub wzmocnił Thiago Silva, który w hierarchii stoperów powinien być nad Christensenem. Sytuacja z Jorginho stoi pod znakiem zapytania, ponieważ pod koniec sezonu nie był pierwszoplanową postacią w drużynie. Środek pola The Blues został również wzmocniony przez Kaia Havertza, a Billy Gilmour został na stałe włączony do pierwszej drużyny, co sprawia, że Włoch nie miałby pewnego składu.

Źródło: Daily Star

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW