Lampard wyjaśnia czemu Pulisic został nową "dziesiątką" - Chelsea24News
Lampard wyjaśnia czemu Pulisic został nową „dziesiątką”
Lampard wyjaśnia czemu Pulisic został nową „dziesiątką”

Lampard wyjaśnia czemu Pulisic został nową „dziesiątką”

Menedżer Chelsea cieszy się. oraz chwali z przejęcia przez Pulisicia numeru 10. Amerykanin po wznowieniu sezonu był jednym z najjaśniejszych punktów swojej drużyny.

– Chciałem żeby to był on. Zasłużył swoją grą, oraz bardzo pragnął nosić ten numer. Dołączył w zeszłym roku do drużyny, a dziesiątkę nosił Willian, który był już weteranem w drużynie.

– Kiedy sprawa ponownie była otwarta to wiedziałem, że to co zagwarantował Christian gwarantowało otrzymanie tego zaszczytnego numeru. Wiem, że to wielka odpowiedzialność i wielu piłkarzy chciało tego samego, jednak to jemu najbardziej zależało i byłem szczęśliwy słysząc, że to właśnie on będzie naszą „dziesiątką”.

– Zadzwoniłem do niego, ponieważ wiedziałem, że jest wtedy w domu i mu pogratulowałem. To dla niego dodatkowa presja, która spadła na jego barki, ale wiem, że przez to stanie się jeszcze bardziej pewny siebie.

– Jest głodny, głodny gry. Musimy sobie poradzić z jego kontuzjami, ponieważ miał sporo urazów w poprzednim sezonie, a wszyscy wiemy do czego zdolny jest zdrowy Christian Pulisic. Trenował z nami przez ostatnie kilka dni. Musi być ostrożny w Brighton, ponieważ wrócił dość szybko po poważnej kontuzji uda.

– Miałem prawo uważać, że Christian będzie wielkim graczem. Znałem jego talent, dostrzegłem to szybko. W klubie wrzały dyskusje gdy nie grał na początku za wiele, ale wiedziałem, że da mu to czas na przygotowanie się do nowej ligi. Starałem się go w ten sposób chronić.

– Jedyne czego pragnie to grać dla klubu i dawać jakość drużynie. Jestem podekscytowany, ponieważ wiem, że w tym sezonie będzie jeszcze lepszy. Wrócił do drużyny głodny gry i goli. Przy nowych graczach, Christian również wejdzie na wyższy poziom.

Źródło: Goal

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW