Oscar chciałby wrócić do Chelsea - Chelsea24News
Oscar chciałby wrócić do Chelsea
Oscar chciałby wrócić do Chelsea

Oscar chciałby wrócić do Chelsea

Chelsea w 2017r. zaakceptowała ofertę 60 milinów euro za Oscara. O zawodniku było głośno, ale nie z tego powodu, z jakiego by chciał.

Bowiem Brazylijczyk przeniósł się do Chin. Po rozegraniu w niebieskiej koszulce lekko ponad 200 spotkań i strzeleniu 38. bramek, Oscar zdecydował się na przedwczesną emeryturę w Państwie Środka.

Jego przyjaciele z Chelsea i reprezentacji Brazylii, Willian i David Luiz po przenosinach do Arsenalu nie zapomnieli o nim.

– Dzwonią do mnie cały czas, mamy dobry kontakt. Powiedzieli mi: „Chodź tutaj, przyjdź do Arsenalu”. Niestety, jest to trochę trudne, mam kontrakt tutaj i chcę go wypełnić. Willianowi skończyła się umowa i cieszę się, że znowu grają z Davidem. Najważniejsze jest być szczęśliwym, nieważne gdzie, więc wierzę, że są szczęśliwi.

Oscar wypowiedział się na temat możliwego transferu do Europy.

– Chciałbym wrócić na Stary Kontynent, ale nie teraz. Jestem w Chinach, mam kontrakt, chcę go wypełnić. Miałem oferty z kilku klubów. Po wypełnieniu umowy jestem gotów wrócić. Jeżeli Chelsea złoży ofertę, bez zastanowienia tam pójdę, napisałem z tym klubem wspaniałą historię.

Co gdyby nie pojawiła się oferta Chelsea?

– Kiedy byłem dzieckiem oglądałem ligę włoską. Jest parę klubów, które lubię, takich jak Inter czy AC Milan. Tam też mógłbym wrócić.

Źródło: Daily Star

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW