Schwarzer: Będę zdziwiony, jeśli Mendy nie zostanie numerem jeden - Chelsea24News
Schwarzer: Będę zdziwiony, jeśli Mendy nie zostanie numerem jeden
Schwarzer: Będę zdziwiony, jeśli Mendy nie zostanie numerem jeden

Schwarzer: Będę zdziwiony, jeśli Mendy nie zostanie numerem jeden

Były bramkarz Chelsea skomentował klubową sytuację Kepy Arrizabalagi oraz odniósł się do plotek dotyczących sprowadzenia nowego bramkarza na Stamford Bridge.  

– To oczywiste, że po tamtym sezonie pojawiają się znaki zapytania dotyczące dyspozycji w jakiej znajduje się Kepa, jego procent obronionych strzałów był najgorszy w całej lidze. Jego sytuacja klubowa w ostatnim czasie jest bardzo ciężka, nie uważam jednak, że to w stu procentach jego wina- obrońcy Chelsea też nie spisywali się najlepiej.

– Przenosiny do Chelsea były dla niego olbrzymim krokiem. Fakt, że został zakupiony jako najdroższy bramkarz świata też na pewno nie ułatwiał sprawy. Odnoszę wrażenie, że nie rozwinął się tak jak się tego po nim spodziewano, dlatego też zarząd chce sprowadzić nowego bramkarza aby odstawić go na boczny tor.

– Będę zdziwiony, jeśli Mendy przejdzie do klubu i nie zostanie numerem jeden. Ten ruch może być druzgocący dla Kepy, będzie myślał, że ma jedynie cień szansy aby odbudować tutaj swoją pozycję.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW