Wnioski po meczu z Brighton - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Brighton
Wnioski po meczu z Brighton

Wnioski po meczu z Brighton

Chelsea wygrywa na inaugurację sezonu 2020/2021 na AMEX Stadium. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Chelsea grała bardzo niemrawo, bez czucia, bez zgrania. Ten mecz wygrała jakość, a nie powiew niesamowitej gry ze strony The Blues.
  2. Świetny występ Masona Mounta. Mój zawodnik meczu, był dzisiaj najważniejszy w Chelsea.
  3. Cudowne trafienie Jamesa, zrobił to niczym Kompany z Leicester. Asysta z rzutu rożnego. Jeden z najlepszych na boisku.
  4. Kai Havertz dzisiaj strasznie bojaźliwie, nie czuł się dobrze. Zwieńczeniem kiepskiego debiutu może być podanie w drugiej części spotkania gdzie skiksował podanie wszerz boiska.
  5. Kepa zaczął dobrze, potem było znowu niepewnie. Przeciął się z dośrodkowaniem (znowu), wpuścił bramkę gdzie piłkę miał na rękach (znowu). Mendy nadciągaj.
  6. Brakuje w naszym środku pola Mateo Kovacica. Chorwat umie to czego nie potrafi ani Jorginho, ani Kante – dużo biegać i być ciągle pod grą dla kolegów. Mateo nadaje tempo w naszym środku pomocy.
  7. Dobra zmiana Rossa Barkleya to na pewno plus tego spotkania.
  8. Podobał mi się dzisiaj środek obrony Chelsea. Zarówno Zouma (brawo za bramkę) jak i Christensen grali bardzo pewnie. Andreas blokował strzały zawodników Brighton. Zouma wygrywał z przeciwnikami pojedynki główkowe i szybkościowe. Brawa dla nich.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW