James: Nowe twarze nakładają presję na każdego w zespole
James: Nowe twarze nakładają presję na każdego w zespole

James: Nowe twarze nakładają presję na każdego w zespole

Po wczorajszym spotkaniu z Brighton dziennikarzom BBC krótkiego wywiadu udzielił strzelec pięknej bramki oraz zawodnik meczu, Reece James. 20-latek w kilku słowach odpowiedział na pytania dotyczące swojego występu oraz nowych zawodników w zespole. 

 

– Gratulujemy nagrody za zawodnika meczu.
– Dziękuję, to moja pierwsza nagroda dla zawodnika meczu w Premier League i moja pierwsza bramka w lidze. Zdobyliśmy 3 punkty, co czyni ten wieczór udanym.

– Opowiedz o sytuacji w której zdobyłeś swoją bramkę.
– Otrzymałem piłkę w głębi połowy przeciwnika, miałem trochę miejsca żeby przesunąć się z futbolówką do przodu. Strzeliłem, a piłka zatrzepotała w siatce.

– Jak oceniasz występ nowych kolegów z zespołu?
– To oczywiście wspaniali piłkarze i wielkie nazwiska. Stanowią świetne uzupełnienie składu i pomogą nam w osiąganiu lepszych wyników i rozwijaniu zespołu.

– Czy nowe twarze w zespole nie nakładają na waszą drużynę jeszcze większej presji?
– Uważam, że taka sytuacja nakłada presję na każdego. Dzięki rywalizacji w zespole każdy będzie starał się podnieść swój poziom, co bardzo nam pomoże.

– Co jest celem dla Chelsea w tym sezonie? Nieodstępowanie na krok Liverpoolowi i Manchesterowi City czy bezpieczne miejsce w pierwszej czwórce?
– Cel w piłce nożnej jest zawsze ten sam, wygrywać. Dobrze weszliśmy w sezon, mam nadzieję, że złapiemy formę i będziemy cały czas doskonalić swoją grę.

Źródło: Football Daily, BBC Radio 5

O autorze

Rafał Karow

Piłka, muzyka i od czasu do czasu tenis. Filmem i książką też nie pogardzę. Prywatnie największy hejter Luisa Suareza. PS. Reece James to kot.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW