Werner: Nigdy nie grałem przeciwko tak dużym defensorom! - Chelsea24News
Werner: Nigdy nie grałem przeciwko tak dużym defensorom!
Werner: Nigdy nie grałem przeciwko tak dużym defensorom!

Werner: Nigdy nie grałem przeciwko tak dużym defensorom!

Timo Werner rozegrał swoje pierwsze spotkanie w Premier League.

Niemiec podzielił się swoimi wrażeniami po dzisiejszym występie, choć zabrakło bramki, to gra napastnika mogła się bardzo podobać. Werner bardzo ciężko pracował, starał się wychodzić do podań, a gdy było trzeba pojawiał się w odpowiednim miejscu w polu karnym.

– Premier League jest dla mnie czymś nowym. Nigdy nie grałem przeciwko takim defensorom jak dzisiaj – byli tak wysocy, tak silni, tak masywni.

– Miałem jednak sporo radości w dzisiejszym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie miałem sporo okazji do tego, aby się rozpędzić. Brakowało nam jednak ostatniego podania.

– Myślę, że jesteśmy w stanie kreować sobie mnóstwo szans bramkowych. Jestem szczęśliwy, że mogę tu być.

– Uważam, że możemy być sporo lepsi niż dzisiaj. Ostatecznie jednak wygraliśmy, a trzeba pamiętać, że to pierwsze spotkanie ligowe, nie jesteśmy jeszcze tak dobrze ograni. Myślę, że w kolejnych tygodniach będziemy łapać ogranie i kondycję meczową. Przyjdzie także większa pewność siebie, jeżeli będziemy wygrywać spotkania tak jak dzisiaj.

– Podczas sytuacji przed rzutem karnym zostałem uderzony w nogę, poczułem uderzenie na mięśniu. Przez resztę meczu grałem z bólem, nie mogłem wykonywać niektórych ruchów na murawie.

Źródło: Football Daily

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW