Zouma o nowych nabytkach - Chelsea24News
Zouma o nowych nabytkach
Zouma o nowych nabytkach

Zouma o nowych nabytkach

Kurt Zouma został zapytany o nowe nabytki klubu.

– Timo Werner to topowy snajper, zdobył wiele bramek w lidze niemieckiej. Teraz przeniósł się do Premier League, aby sprawdzić siebie w nowych rozgrywkach, myślę że da radę strzelać w Anglii równie często. Ma ogromne umiejętności i jest niewiarygodnie szybki.

– Nowi piłkarze wniosą wiele do drużyny, Kai zaczął bardzo dobrze, często pomagał nam w defensywie. Oczywiście potrzebuje nieco czasu, aby złapać ogranie i kondycję, gdy już to osiągnie wniesie dużo do naszej drużyny.

– Thiago Silva wniesie ogrom doświadczenia do naszego zespołu, to także świetny człowiek. Grał w swojej karierze wielkie spotkania, więc to dobrze że będę miał okazję uczyć się od niego i wspólnie trenować.

– To bardzo ekscytujące, jednak tak naprawdę dopiero murawa powie nam wszystko. Musimy ciężko pracować, jednak wiemy że mamy świetny zespół. Nie możemy tylko zbytnio się ekscytować, musimy być gotów na walkę i mieć dużą pewność siebie.

– Liverpool ma świetny atak, jednak my także mamy dobrych graczy, którzy mogą ich zranić. To będzie świetny mecz do oglądania.

– The Reds zdominowali poprzedni sezon, mieli serię wielu wygranych, to jednak nowy sezon, każdy zaczyna od zera. Zobaczymy co się wydarzy.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW