Gallagher: Zainteresowanie było duże, ale od początku chciałem trafić do West Bromu - Chelsea24News
Gallagher: Zainteresowanie było duże, ale od początku chciałem trafić do West Bromu
Gallagher: Zainteresowanie było duże, ale od początku chciałem trafić do West Bromu

Gallagher: Zainteresowanie było duże, ale od początku chciałem trafić do West Bromu

Conor Gallagher, który wczoraj podpisał kontrakt z West Bromiwch Albion, udzielił już pierwszego wywiadu dla oficjalnej strony internetowej The Baggies. 20-latek na The Hawthorns trafił za sprawą rocznego wypożyczenia. Zeszłą kampanię Anglik spędził w Charlton Athletic oraz Swansea.  

– Zainteresowanie ze strony klubów Premier League było duże. Od początku chciałem grać w tej lidze i tym klubie. West Brom wyróżniał się sposobem, w jaki grali w zeszłym sezonie. Mierzyłem się z nimi dwa lub trzy razy i podobało mi się, w jak podchodzili do gry.

– Czułem, że będę tu pasował oraz że będzie to najlepsze dla mojego rozwoju. Czułem też, że może mi to pomóc w staniu się lepszym piłkarzem. Cieszę się, że udało mi się załatwić tę umowę.

Gallagher w krótki sposób scharakteryzował także swój styl gry.

– Lubię uważać się za gracza typu „box-to-box,” ale jestem też wszechstronny zawodnikiem. Uważam, że mogę grać gdziekolwiek w środku pola i kreować okazje, a także próbować strzelać gole. Mam nadzieję, że mam wiele do zaoferowania. To wyzwanie mnie nie martwi. Zdecydowałem się pojechać do Charlton w zeszłym sezonie, wiedząc, że będzie ciężko, ale czułem, że w takich okolicznościach mogę się rozwinąć jako piłkarz. Jestem gotów pomóc zespołowi tak bardzo, jak tylko jestem w stanie!

– Rozmawiałem niedawno ze Slavenem Biliciem, żeby sprawdzić, jak się mają sprawy. Podobało mi się to, co usłyszałem – trener mówił, że chce, abym grał. To wszystko miało dla mnie sens i już nie mogę się doczekać, aby zacząć!


Źródło: West Bromiwch Albion

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW