Chelsea U18 wygrywa pierwszy mecz w sezonie! - Chelsea24News
Chelsea U18 wygrywa pierwszy mecz w sezonie!

Zawodnicy Chelsea U18 pokonali dziś na własnym boisku West Ham 4:1 i tym samym zainkasowali pierwsze trzy punkty w nowym sezonie. Przypomnijmy, że w zeszłej kolejce The Blues zaledwie zremisowali z  Brighton.

Strzelanie w dzisiejszym spotkaniu rozpoczął Bryan Fiabema, który już w 14. minucie pokonał bramkarza Młotów. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się także Jude Soonsup-Bell oraz Harvey Vale. W drugiej odsłonie spotkania gola dla gości strzelił Freddie Botts, jednak ostatnie słowo w dzisiejszym meczu należało do zawodników Chelsea. W 77. minucie wynik spotkania na 4:1 ustalił wprowadzony chwile wcześniej na boisko Fin – Jimi Tauriainen.

Kolejnym oponentem podopiecznych Eda Branda będzie Southampton. Święci po dwóch kolejkach mają na swoim koncie zero punktów i szorują po dnie tabeli Premier League U18. Spotkanie Chelsea-Southampton już za tydzień – 26. wrzesnia.