Lampard o Wernerze - Chelsea24News
Lampard o Wernerze
Lampard o Wernerze

Lampard o Wernerze

Od pierwszej rozmowy z Timo Wernerem, Frank Lampard wiedział z jakim graczem ma do czynienia. 

Wyjątkowa osobowość, profesjonalizm i umiejętności na najwyższym poziomie- to jest to, co zobaczył Anglik u naszego nowego napastnika.

Po debiucie w Premier League z Brighton, Niemiec porównał grę w Anglii do Niemiec, mówiąc m.in. o „ogromnych” obrońcach. Lampard był pod wrażeniem wywiadu i wytłumaczył co go urzekło w słowach napastnika.

– Kocham jego wypowiedzi, potwierdza to, co mówił, gdy do nas przychodził i jak pracuje na treningach.

– Jest niesamowicie uzdolnionym graczem, jest silny i nie mam wątpliwości, że poradzi sobie w Premier League i z przeciwnikami, przeciwko którym będzie grał. Przychodzi, trenuje, ciężko pracuje, jego styl życia jest odpowiedni i chce osiągnąć sukces.

– Zawsze powtarzam, że gracze przychodzący z innych lig potrzebują czasu, ale wiem, że Timo zrobi to szybko, ciągle nad tym pracuje. Chcę go zobaczyć jak wychodzi naprzeciw defensywy Liverpoolu. Nie mam żadnych obaw o to, jak się zaprezentuje naprzeciw nim, da z siebie wszystko.

Ze wszystkimi nowymi transferami potrzebne jest rozeznanie, Lampard wziął pod uwagę Wernera jako gracza i jako człowieka. Wnioski z tych obserwacji pokazały, że Niemiec będzie idealnym wzmocnieniem na Stamford Bridge.

– Pytałem ludzi o niego. Mieliśmy na wypożyczeniu Ampadu w jednej drużynie z Timo. Dzisiaj można łatwo obserwować graczy poprzez ich social media. Możesz słuchać to, co mówią ludzie, ale najważniejsza jest rozmowa w 4 oczy. Możesz poczuć wtedy głód gry, pewność siebie i pokorę. Kiedy rozmawiałem z Timo, od razu poczułem same najlepsze cechy.

– To, co widze na treningu to gracz, który nie jest skomplikowany i to w nim kocham. On chce po prostu trenować, grać i dawać z siebie wszystko dla drużyny, już to zresztą pokazał i liczę, że to się nie zmieni. Jestem pewien, że osiągnie wiele i mam nadzieję, że jego sukcesy będą jako gracz Chelsea.

Źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW