Havertz: Kochałem Chelsea od zawsze, transfer nie był dla mnie trudną decyzją - Chelsea24News
Havertz: Kochałem Chelsea od zawsze, transfer nie był dla mnie trudną decyzją
Havertz: Kochałem Chelsea od zawsze, transfer nie był dla mnie trudną decyzją

Havertz: Kochałem Chelsea od zawsze, transfer nie był dla mnie trudną decyzją

Kai Havertz udzielił skromnego wywiadu oficjalnej stronie klubu. Niemiec zdradził między innymi jaką rolę w transferze odegrał Michael Ballack.

– Trener (Frank Lampard) miał ogromny wpływ na moją decyzję. Kochałem Chelsea od zawsze, także jak byłem dzieckiem, więc to nie była dla mnie trudna decyzja.

– Chelsea to bardzo duży klub, jestem wdzięczny za to, że mogę tu być. To wielki projekt, a ja ponadto lubię grać z młodymi graczami w zespole.

– Ballack był wielkim graczem, grał dla Bayeru i Bayernu, zawsze był dla mnie czymś w rodzaju bohatera. Lubiłem go oglądać na boisku, bo grał na mojej pozycji. Był zawodnikiem, który strzelał dużo goli, mam zamiar go w tym naśladować. Cieszę się, że mogę grać obecnie w tym samym klubie, co on.

– Jurgen Klopp? To świetny trener, który już wiele osiągnął w Liverpoolu – wygrał Premier League, Ligę Mistrzów. Oglądałem wiele meczów Liverpoolu, pozostaje mi tylko pogratulować tych sukcesów.

– Myślę, że Klopp jest wciąż głodny sukcesów, nadal chce wygrywać kolejne trofea. Z tego powodu musimy zagrać swój najlepszy futbol, jeśli chcemy pokonać w niedzielę Liverpool.

Źródło: ChelseaFC

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW