Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea uległa dzisiaj Liverpoolowi, czas więc na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Jestem rozczarowany tym wynikiem, jednak dzisiaj byłem zadowolony z większej liczby momentów niż w spotkaniu z Brighton. Trzeba pamiętać, że to nadal okres przygotowawczy, widziałem jednak zaangażowanie i ducha drużyny, wszyscy chcieli bronić. Piłkarze dali z siebie wszystko.

– W pierwszej połowie mogliśmy dać z siebie więcej jeżeli chodzi o sytuacje, gdzie to my mieliśmy piłkę. Widziałem jednak sporo pozytywów, w tym występ Timo Wernera.

– Potrzebujemy nieco czasu, to dla nas nowy start. Nie można wyciągać daleko idących wniosków po tym spotkaniu, to dopiero drugi mecz w tym sezonie.

Czerwona kartka dla Christensena

– Czy to była czerwona kartka bezapelacyjnie? Myślę, że w tej sytuacji, sędzia mógł dać czerwoną lub żółtą kartkę. Pierwszą decyzją była żółta kartka, a kiedy dajesz czerwoną kartkę, musisz być całkowicie tego pewnym. Nie chcę jednak dyskutować nad tym.

Błędy

– To oczywiste, że Kepa popełnił błąd, który kosztował nas bramkę. Potem mieliśmy rzut karny, którego nie wykorzystaliśmy. Musimy jednak pracować dalej, a Kepa czuje że go wspieramy. Chcemy, aby poczuł pewność siebie, bramkarze naprawdę tego potrzebują. To był jednak błąd, sam to przyznał.

Ocena spotkania

– W pierwszej połowie dobrze radziliśmy sobie z ich atakami, byliśmy naprawdę solidną drużyną i stworzyliśmy sobie swoje szanse. Trudno jednak ocenić to co wydarzyło się w drugiej połowie, daliśmy z siebie wszystko.

Mendy

– Nie mam dla was żadnych informacji o Mendym.

Rudiger

– Mamy pięciu stoperów w składzie, nie mogę mieć każdego w kadrze meczowej.

Tomori

– Fikayo zagrał naprawdę dobrze, a trzeba pamiętać, że nie grał od dłuższego czasu. Wierzę jednak, że czuje wsparcie z naszej strony, mam co do niego ogromną pewność.

Kto zagra z Barnsley – Kepa czy Caballero?

– W tym meczu zagra Willy Caballero, to jednak było ustalone jeszcze przed dzisiejszym spotkaniem. Każdy musi ciężko pracować, a błędy w futbolu przydarzają się każdemu.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW