Rudiger poza kadrą na dzisiejsze spotkanie - Chelsea24News
Rudiger poza kadrą na dzisiejsze spotkanie
Rudiger poza kadrą na dzisiejsze spotkanie

Rudiger poza kadrą na dzisiejsze spotkanie

Sytuacja Antonio Rudigera w Chelsea wydaje się coraz gorsza – zawodnik jest teraz czwartym stoperem w oczach Franka Lamparda.

Niemiec znalazł się poza kadrą na dzisiejsze spotkanie z Liverpoolem, co sprawia, że jego przyszłość mieni się w jeszcze ciemniejszych barwach. W pierwszym meczu Rudiger siedział na ławce i nie został wprowadzony na choćby minutę.

W dzisiejszym meczu nie znajdzie się nawet na ławce, ponieważ przybycie Thiago Silvy sprawiło, że spadł na czwartą pozycję wśród stoperów w oczach Lamparda – po Zoumie, Christensenie oraz Silvy (bez konkretnej kolejności).

Wykluczenie go z kadry meczowej zwiększy spekulacje o tym, czy Frank Lampard chciałby go w zespole na kolejne sezony. Chelsea nadal bowiem odwleka decyzję w sprawie wypożyczenia Tomoriego, ponieważ być może klub chce pozbyć się właśnie Rudigera. Lampard chce bowiem zaledwie czterech obrońców na kolejny sezon i chce mieć pewność, że Rudiger dobrze przyjmie informację o tym, że nie będzie grał tak często jak by mógł sobie wymarzyć.

Kontrakt Niemca wygasa za dwa lata, jednak klub nie rozmawia z nim o przedłużeniu go. Na ten moment Rudiger jest zadowolony ze swojego pobytu w klubie, jednak trybuny w takim meczu mogą sprawić, że omówi swoją sytuację z agentem.

Źródło: Telegraph

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW