Wnioski po meczu z Liverpoolem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Liverpoolem
Wnioski po meczu z Liverpoolem

Wnioski po meczu z Liverpoolem

Chelsea przegrywa pierwsze spotkanie na Stamford Bridge w sezonie 2020/21. Zapraszam na wnioski z dzisiejszego meczu.

  1. Chelsea zaczęła z Havertzem ustawionym centralnie i był to o wiele lepszy Havertz niż w meczu z Brighton. Werner też miał więcej miejsca bliżej linii.
  2. Dobrze wyglądał zespół Lamparda w pierwszej połowie meczu. Mieliśmy świetne okazje, które niestety nie zakończyły się strzałami. Ewidentnie brakło cojones.
  3. To co zrobił Christensen jest komedią. Złapał Mane jak dziecko, którego mama odstawiła w pierwszy dzień w szkole. Tragedia. Grał świetny mecz, żeby zrobić ‚to’. Znajomy widok.
  4. Szybkie dwa ciosy wyprowadził Liverpool po przerwie i kontrolował sobie na spokojnie cały mecz. Gdybyśmy grali w 11 to byłaby duża szansa ugrać ten mecz.
  5. Szkoda, że Frank nie ma całej zdrowej kadry i ponawia się problem z tamtego sezonu. Brakuje naprawdę wartościowych zawodników.
  6. Kepa jest zniszczony psychicznie totalnie. Zaczął nawet podawać do przeciwników. Strasznie szkoda, tak po prostu – po ludzku.
  7. Nawet rzut karny w tym meczu nam nie wyszedł. Świetnie to obronił Alisson, ale jeszcze lepiej wywalczył go w pojedynkę Timo Werner.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW