Rudiger rozważa swoją przyszłość w Chelsea - Chelsea24News
Rudiger rozważa swoją przyszłość w Chelsea
Rudiger rozważa swoją przyszłość w Chelsea

Rudiger rozważa swoją przyszłość w Chelsea

Po tym jak Frank Lampard pominął Antonio Rudigera przy wyborze kadry na spotkanie z Liverpoolem, Niemiec rozważa swoją przyszłość.

Stoper przez długi czas był jedną z kluczowych postaci w defensywie Chelsea, zarówno Antonio Conte jak i Maurizio Sarri chętnie korzystali z usług zawodnika pozyskanego w 2017 roku z AS Romy.

Po przybyciu Franka Lamparda też wydawało się, że Rudiger będzie liderem defensywy i przez jakiś czas był pewniakiem w jedenastce The Blues.

Z czasem jednak jego sytuacja zaczęła się pogarszać, a w ostatnich spotkaniach nie znajdował miejsca w podstawowej jedenastce. W pierwszym meczu ligowym usiadł zaledwie na ławce, a wczoraj nie znalazło się dla niego miejsce nawet tam.

Wydaje się, że na ten moment Rudiger jest czwartym lub nawet piątym stoperem w klubie, a zbliżające się Euro może zmusić go do zmiany klubu jeszcze w letnim oknie transferowym. Teraz Niemiec rozpatrzy ponownie swoją sytuację, bowiem ma jeszcze czas na ewentualne odejście.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW