Kante: Musimy grać bardziej zespołowo - Chelsea24News
Kante: Musimy grać bardziej zespołowo
Kante: Musimy grać bardziej zespołowo

Kante: Musimy grać bardziej zespołowo

Po przegraniu hitu kolejki przeciwko Liverpoolowi, N’golo Kante udzielił wywiadu dla Chelsea TV, w którym wypowiedział się na temat niedzielnego meczu, a także powiedział co sądzi o transferach Havertza i Wernera do Chelsea.

– Uważam że w Chelsea, tak jak w każdym innym zespole niektórzy zawodnicy odchodzą z klubu po sezonie, a inni przychodzą.

– Dzisiaj był debiut Kaia i Timo na Stamford Bridge. Myślę, że dobrze sobie poradzili w tym meczu. Muszą się po prostu zgrać z resztą drużyny.

– Musimy grać bardziej zespołowo. Niestety bardzo pechowo potoczył się dla nas mecz.

– Według mnie Werner i Havertz są naprawdę świetnymi zawodnikami, zdecydowanie dodadzą nam sporo jakości w ataku. Powinniśmy jednak grać lepiej jako drużyna, by mieć jak najlepsze w wyniki na koniec sezonu.

N’golo przyznał także, że wyrzucenie Andreasa Christensena z boiska mocno wpłynęło na wynik spotkania.

– To nie był prosty mecz. Szczególnie, że w pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji, stwarzaliśmy sobie szanse, jednakże nie potrafiliśmy oddać strzału.

– Jednak kiedy tracisz środkowego obrońcę swojej drużyny, mecz staje się o wiele trudniejszy. Wiemy, jak dobrym zespołem jest Liverpool, więc spotkanie nie było łatwe.

– Gdy chwilę po wejściu na murawę strzelili nam bramkę, a następnie dołożyli drugą, postawili nas w trudnej sytuacji. Później mieliśmy okazję do strzelenia gola z rzutu karnego, ale go nie wykorzystaliśmy, przez co nie potrafiliśmy zakończyć meczu z lepszym wynikiem.

Kante został także zapytany o jego okazję do strzelenia bramki w pierwszej połowie meczu, gdy dostał piłkę w polu karnym rywala, a wolał podać do tyłu niż oddać strzał.

– Myślałem nad strzałem w tamtej sytuacji, aczkolwiek uznałem że zawodnicy Liverpoolu zablokują piłkę, więc wolałem podać do obrońców.

– To jest coś, nad czym muszę pomyśleć przed kolejnym meczem, i następnym razem chciałbym postąpić lepiej w podobnej sytuacji.

Źródło: Chelsea TV

 

 

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW