Lampard o przyszłości Rudigera i Hudsona-Odoi: Zobaczymy co się wydarzy - Chelsea24News
Lampard o przyszłości Rudigera i Hudsona-Odoi: Zobaczymy co się wydarzy
Lampard o przyszłości Rudigera i Hudsona-Odoi: Zobaczymy co się wydarzy

Lampard o przyszłości Rudigera i Hudsona-Odoi: Zobaczymy co się wydarzy

Frank Lampard został zapytany o sytuację dwóch zawodników, których łączy się z potencjalnym odejściem z klubu.

Callum Hudson-Odoi oraz Antonio Rudiger mogą opuścić Chelsea jeszcze w tym oknie transferowym. Lampard zapytany o to, czy jest szansa na to, że któryś z nich odejdzie przed zakończeniem okna odpowiedział:

– Nie zamierzam odpowiadać na to pytanie, zobaczymy co się wydarzy. W tym roku okno transferowe nie działa tak jak zazwyczaj pod względem tego w jaki sposób zawodnicy zmieniają klubu.

– Trzeba jednak podkreślić, że zaczynają się dla nas meczu na wielu frontach, a ja jestem otwarty na konwersacje z moimi piłkarzami w najbliższych tygodniach. Moim priorytetem jest jednak to, aby zachować jak najsilniejszy skład, jednak oczywiście odbędą się indywidualne rozmowy. Chcemy mieć pewność, że po zamknięciu okna nasz skład będzie silny i pełen rywalizacji.

– Mam przed sobą kilka decyzji do podjęcia, klub także musi je podjąć, tak samo jak poszczególni zawodnicy.

– W moim zamyśle skład musi być szeroki, ponieważ chcę w drużynie zdrową rywalizację, jednocześnie nie chcę mieć składu zbyt dużego, aby niektórzy czuli się stale pomijani i nie otrzymywali minut, których oczekują. Przed nami wiele rozmów, co nie oznacza, że jesteśmy zmuszeni, aby sprzedawać graczy.

– Wiemy że w Premier League rozgrywasz wiele spotkań, potrzebujemy więc rywalizacji o miejsce w składzie i szerokiej kadry. Chcę, aby piłkarze walczyli o to, aby dana pozycja należała do nich.

– Tego właśnie oczekuję od Calluma i powtarzam, że musi ciężko pracować, musi pokazywać mi każdego dnia, że zasługuje na szansę. A kiedy już otrzyma szansę, tak jak otrzyma ją w spotkaniu z Barnsley, musi mi pokazać, że w każdej minucie daje z siebie wszystko, zarówno z piłką jak i bez niej. Chcę, aby dawał z siebie wszystko dla drużyny. Callum posiada talent i tak szybko wdarł się do pierwszej drużyny, potem doznał kontuzji, teraz więc chcę zobaczyć jak ponownie idzie do przodu.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW