Wnioski po meczu z Barnsley - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Barnsley

Chelsea pewnie wygrywa pucharowe spotkanie z niżej notowanym rywalem u siebie 6:0. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

1. Świetnie wyglądał Willy Caballero. Zawodnik meczu, zagrał cudownie. obronił mnóstwo strzałów (niektóre były trudne). Oby tak dalej.
  2. Bardzo cieszą udane debiuty Thiago Silvy, który był szefem lini defensywy – genialnie się ustawiał brazylijczyk. Ben Chilwell wszedł i bardzo starał się rozruszać lewą stronę i dołożył fajną asystę do Giroud. Pozytywny vibe czuć.
  3. Kai Havertz zagrał dzisiaj Kaia Havertza. Trzy bramki dadzą mu dużo pewności siebie, bardzo było mu to potrzebne. Świetny mecz.
  4. Co dzisiaj mi się bardzo podobało? Współpraca duetu Abraham – Havertz pod który podłączał się zawsze niezawodny Mason Mount. Nasi atakujący byli dzisiaj bardzo ruchliwi, widać że świetnie się rozumieją.
  5. Rozczarował mnie Hudson-Odoi. To w mojej głowie miał być jego mecz, a z minuty na minutę gasł i w końcu w moich oczach był najgorszy z Chelsea. Liczę, że ten ogień który tam drzemie w końcu się rozpali na miarę potencjału.
  6. Cudownie ogląda się bramki strzelane przez The Blues. Widać było, że ciągle chłopakom było mało, a nie zagrał Timo Werner ani minuty. W Chelsea jest ta moc z przodu.
  7. Prawdziwym liderem dzisiaj był Fikayo Tomori. Młody obrońca zagrał bardzo solidne spotkanie. Dla mnie najlepszy z całej defensywy.
  8. Mateo Kovacic to baller. Chorwat musi grać na pozycji „6”. Jest tam genialny widząc całe boisko dyrygując tempem naszej gry.