Hutchison: Pozbycie się najlepszego obrońcy będzie błędem - Chelsea24News
Hutchison: Pozbycie się najlepszego obrońcy będzie błędem
Hutchison: Pozbycie się najlepszego obrońcy będzie błędem

Hutchison: Pozbycie się najlepszego obrońcy będzie błędem

Były pomocnik Liverpoolu uważa, że ewentualne odejście Antonio Rudigera byłoby wielkim błędem ze strony Franka Lamparda.

– Uważam, że jego odejście byłoby błędem, według mnie jest najlepszym obrońcą Chelsea. Patrząc jednak na historię jego urazów- w ciągu ostatnich 4 lat 3 razy przechodził operację kolana, po części rozumiałbym jego transfer. Nie wiemy jak sytuacja wygląda poza boiskiem, jest młodym i zarazem doświadczonym zawodnikiem, ma dopiero 27 lat i jego szczyt formy jest jeszcze przed nim. Tylko Lampard i sztab medyczny wiedzą, jakie są szanse na powrót jego problemów zdrowotnych.

– Patrząc na wszystkich obrońców Chelsea- Zoume, Tomoriego, Christensena i Silve, według mnie Rudiger jest najlepszy z nich wszystkich. Do tej pory był dostępny na każdy mecz w tym sezonie, jednak z pewnych względów nie dostawał szans. Może to przez personalne problemy i miał zbyt dużo do powiedzenia w szatni, może jest to kwestia kontuzji.

Źródło: ESPN FC

 

 

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW