John Barnes: Przyjście Mendy'ego nie nałoży dużej presji na Kepe - Chelsea24News
John Barnes: Przyjście Mendy’ego nie nałoży dużej presji na Kepe
John Barnes: Przyjście Mendy’ego nie nałoży dużej presji na Kepe

John Barnes: Przyjście Mendy’ego nie nałoży dużej presji na Kepe

Legenda Liverpoolu skomentowała, jaki wpływ na Kepe Arrizabalage może wywrzeć najnowszy nabytek The Blues.

– Przyjście Mendy’ego nie nałoży dużej presji na Kepe w kontekście walki o podstawowy skład. Mendy nie jest graczem światowej klasy, którego nazwisko jest rozpoznawalne na całym świecie, więc jeśli od razu po przyjściu stanie się numerem jeden, zostanie obarczony ogromną presją.

– Gdyby Chelsea zakontraktowała Oblaka lub Neuera, od razu mogliby oni wejść do podstawowej jedenastki ponieważ nawet jeśli popełniliby oni błąd, kibice szybko by im wybaczali ponieważ każdy wie, że są oni bramkarzami klasy światowej. Jeśli Mendy od razu wskoczy do wyjściowego składu i popełni błąd, kibice będą domagać się, aby Kepa wrócił do bramki The Blues.

– Kibice nie obdarzą Mendy’ego kredytem zaufania, ponieważ wiedzą, że nie jest to najlepsze możliwe zastępstwo dla Kepy. Patrząc na to, ile klub wydał na sprowadzenie Hiszpana, wszyscy powinni mieć na uwadze jakie umiejętności posiada, ludzie powinni o tym pamiętać.

Źródło: BonusCodeBets

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW