Declan Rice ma porozumienie z Chelsea! - Chelsea24News
Declan Rice ma porozumienie z Chelsea!
Declan Rice ma porozumienie z Chelsea!

Declan Rice ma porozumienie z Chelsea!

Chelsea jest bardzo blisko kupienia Declana Rice’a z West Hamu United. Według Nicolo Schiry, włoskiego eksperta piłkarskiego pomocnik już zaakceptował 5-letni kontrakt z The Blues.

Nicolo Schira mówi, że West Ham odrzucił już jedną ofertę, opiewającą na £45mln i życzy sobie prawie dwukrotności tej kwoty, a mianowicie aż £80mln. Lampard ma nadzieję sprzedać któregoś z niepotrzebnych zawodników, by uzyskać fundusze na pomocnika Młotów.

Transfer nie powinien być trudny do zrealizowania, ponieważ Declan sam chce dołączyć do The Blues i zaakceptował już ofertę klubu na 5-letni kontrakt.

Jako iż wczoraj udało się oficjalnie kupić Edouarda Mendy’ego, teraz Chelsea może się w pełni skupić na zakontraktowaniu Rice’a.

David Moyes, trener West Hamu wypowiedział się na temat ewentualnej sprzedaży Rice’a do Chelsea.

– Nigdy nie mieliśmy w planach sprzedaży Rice’a. Nie dostaliśmy ofert ani zapytań w kontekście naszego zawodnika. Jest wiele spekulacji, ale mogę powiedzieć tyle, ile wiem.

– Nie chciałbym go stracić, gdyż jest bardzo ważnym piłkarzem dla naszego klubu.

– Już był kiedyś kapitanem zespołu, aktualnie sporo uczy się bycia kapitanem od Marca Noble’a, więc mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli dwóch niesamowicie uzdolnionych piłkarzy ze świetnymi zdolnościami przywódczymi.

Fabrizio Romano wyjaśnia natomiast, dlaczego Chelsea może być trudno zakontraktować Declana Rice’a

– Chelsea stara się robić to samo, co Liverpool.

– Chcą kupować tylko konkretnych zawodników, nie szukają planu B.

– Jeśli negocjujesz z West Hamem, musisz liczyć się z tym, że nie są skłonni do sprzedaży swoich zawodników.

– Zakup Rice’a nie będzie łatwy, dlatego Chelsea skupia się teraz na sprzedaży niepotrzebnych zawodników. Jednakże Declan będzie naciskał na transfer, bardzo chce się przenieść na Stamford Bridge.

– Będziemy musieli zobaczyć, co się wydarzy, ponieważ mimo że Rice szanuje West Ham, to pójdzie do zarządu i powie „Chcę przejść do Chelsea”.

Źródło: Express

 

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW