Lamptey: Transfer do Brighton był świetną decyzją - Chelsea24News
Lamptey: Transfer do Brighton był świetną decyzją
Lamptey: Transfer do Brighton był świetną decyzją

Lamptey: Transfer do Brighton był świetną decyzją

Wychowanek Chelsea skomentował swoje przenosiny do drużyny Mew.

– Grałem w Chelsea od dziecka, więc decyzja o odejściu nie była łatwa, nadchodzi jednak moment w karierze, w którym musisz wybrać co jest dla ciebie najlepsze. Rozmawiałem o tym z rodzinom oraz bliskimi mi ludźmi, chciałem przenieść swoją grę na wyższy poziom i rozwinąć się jako zawodnik.

– Jestem bardzo ambitny, nie chciałem osiąść na laurach siedząc na ławce rezerwowych. Cały czas chcę się rozwijać więc poczułem, że to odpowiedni czas na transfer do Brigton. Był to świetny wybór, ponieważ mam szanse stać się zawodnikiem, którym zawsze chciałem zostać.

– Słyszałem o spekulacjach dotyczących mojego powołania do drużyny narodowej, jednak aktualnie jestem skupiony jedynie na grze w klubie, wyciąganiu jak najwięcej z treningów oraz prezentowaniu jak najwyższego poziomu. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Źródło: The Telegraph

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW