Merson: Lampard powinien zmienić formację, dzięki czemu Rudiger zostanie w klubie - Chelsea24News
Merson: Lampard powinien zmienić formację, dzięki czemu Rudiger zostanie w klubie
Merson: Lampard powinien zmienić formację, dzięki czemu Rudiger zostanie w klubie

Merson: Lampard powinien zmienić formację, dzięki czemu Rudiger zostanie w klubie

Według legendy Arsenalu menedżer The Blues powinien zmienić ustawienie zespołu na wariant z trzema obrońcami, dzięki czemu drużyna zyska wiele jakości w postaci współpracy Thiago Silvy oraz Antonio Rudigera.

– Lampard powinien zmienić swoją taktykę, inaczej klub pożegna się z Antonio Rudigerem. Chelsea posiada pięciu środkowych obrońców, to zdecydowanie za dużo, chyba że co weekend grasz trójką z nich- według mnie Lampard powinien zdecydować się na taki wariant.

– W tym sezonie gra czwórką z tyłu, przez co jeden obrońca zawsze zostaje pomijany, póki co jest to Rudiger- jest to dla mnie bardzo zaskakujące. Wydawało mi się, że Zouma lub Christensen odejdą tego lata, ponieważ są gorsi od Rudigera. Niemiec nie załapuje się nawet na ławkę rezerwowych, jeśli sytuacja się nie zmieni odejdzie z klubu, na pewno nie będzie chciał być piątym wyborem.

– Jeśli Lampard zmieni ustawienie na wariant z trzema obrońcami i wahadłowymi, rozwiąże ten problem i co więcej, wyciągnie najlepsze co możliwe z Thiago Silvy- nie będzie on tak bardzo eksploatowany jak w systemie z dwójką stoperów. Zawsze byłem wielkim fanem Silvy, zakontraktowanie go za darmo było genialnym ruchem. Jednak w PSG musiał wytężać siły jedynie cztery-pięć razy w sezonie, w Premier League ta liczba jest nieporównywalnie większa.

– Według mnie powinien grać w trójce stoperów, dzięki temu Rudiger zostanie w klubie.

Źródło: Daily Star

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW