Wnioski po meczu z West Bromwich Albion - Chelsea24News
Wnioski po meczu z West Bromwich Albion

Chelsea zremisowała wyjazdowy mecz z West Bromem 3:3 w bardzo nerwowych okolicznościach. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

1. Marcos Alonso zagrał taki mecz jak z Ajaxem – najgorszy na świecie. Na całe szczęście nowy lewy defensor już się grzeje do gry i nie będziemy musieli oglądać Alonso w barwach Chelsea.
  2. Thiago Silva popełnił błąd jaki zdarzył mu się w karierze pewnie kilka razy, niefart chciał że przydarzyło się to w jego debiucie w Premier League. Przeciętny mecz Brazylijczyka.
  3. Świetny mecz naszych chłopców z rocznika 1999 – Havertz, Mount i Reece James byli dzisiaj największym zagrożeniem dla West Bromu przez cały mecz. Ofensywni zawodnicy wykreowali nam ten mecz, ale był jeszcze jeden gniewny, o którym mowa dalej. Kai z Masonem byli dla mnie najlepszymi zawodnikami tego spotkania.
  4. CALLUM HUDSON-ODOI. Ten chłopak potrzebował jak tlenu takiego meczu. Nie przypominam sobie na przestrzeni całego meczu złego zagrania Calluma. Był fenomenalny. To jaka bestia w nim drzemie przyprawia mnie o ból głowy. Oby tak dalej. Piękna bramka.
  5. Słaby mecz naszych dwóch żądeł, ale jedno z nich ukąsiło rywala. Mowa o Abrahamie i Wernerze. Ewidentnie było im ciężko ze zgrają 11 obrońców WBA. Szkoda stuprocentowych szans zmarnowanych w pierwszej połowie.
  6. Nie rozumiałem zmiany Kovacica. N’Golo był dzisiaj useless straszny i brakło nam panowania nad piłką w środku pola jakie daje Chorwat, ale pewnie Frank chciał najmocniej jak się da pozabezpieczać defensywę przy wejściu all-in w drugiej odsłonie.
  7. Mega wybiła nas z rytmu gonitwy (która ostatecznie się udała) zmiana Silvy. Nie potrafiliśmy sklecić dobrej akcji przez kilka minut po tej zmianie. Na całe szczęście się udało, bo odrobiliśmy na 3:3.