Abraham: Musimy być silniejsi jako drużyna - Chelsea24News
Abraham: Musimy być silniejsi jako drużyna
Abraham: Musimy być silniejsi jako drużyna

Abraham: Musimy być silniejsi jako drużyna

Napastnik Chelsea skomentował wczorajszy mecz z West Bromwich Albion.

– Bardzo utrudniliśmy sobie sytuację w pierwszej połowie. Miałem sytuację, którą powinienem wykorzystać, na takim poziomie trzeba wykorzystywać takie okazje. Mieliśmy kilka sytuacji w pierwszej połowie, West Brom zdobył 3 bramki po trzech celnych strzałach. Kiedy pierwsze sytuacje nie kończą się zdobyciem bramki czasami pojawia się panika, przez którą drużyna popełnia błędy. Na naszym poziomie nie powinniśmy ich popełniać, jednak cały czas się rozwijamy.

– Przed drugą połową wiedzieliśmy, że musimy walczyć do samego końca. W przerwie morale drużyny nie były najlepsze, jednak menedżer skutecznie je podniósł. Powiedział, że nie wyglądamy jak drużyna, która jest chętna aby wrócić na boisko i powinniśmy cały czas się wspierać- w drugiej połowie było to widoczne.

– Gol Masona bardzo podniósł nas na duchu i zaszczepił jeszcze większe pokłady nadziei. Odrobienie trzy bramkowej straty nigdy nie jest łatwe, na szczęście walczyliśmy do samego końca.

– Przede wszystkim musimy wyeliminować błędy drużynowe, nie tylko jeśli chodzi o pracę bloku defensywnego-wtedy nie będziemy tracić tylu bramek. Musimy być silniejsi jako drużyna i cały czas się wspierać.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW