Hudson-Odoi: Pokazaliśmy charakter i ducha walki - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Pokazaliśmy charakter i ducha walki
Hudson-Odoi: Pokazaliśmy charakter i ducha walki

Hudson-Odoi: Pokazaliśmy charakter i ducha walki

Wychowanek Chelsea skomentował sobotni mecz z West Bromwich Albion, w którym wszedł z ławki rezerwowych strzelając gola na 2:3.

– Wchodząc z ławki po prostu chciałem mieć wpływ na dalsze losy meczu, miałem wdawać się w drybling w bocznych strefach boiska i posyłać wiele dośrodkowań w pole karne. Cieszę się, że daliśmy radę odrobić ten wynik.

– Myślę, że dobra atmosfera w drużynie jest bardzo widoczna. Wszyscy nowi zawodnicy bardzo dobrze się zaaklimatyzowali, ciężko pracują na treningach i pokazali na boisku, że są jakościowymi piłkarzami. Każdy z nas ma odpowiednią mentalność i nastawienie, aby wygrywać mecze. Początek spotkania nie był najlepszy, pokazaliśmy jednak prawdziwego ducha walki i zdołaliśmy wywalczyć jeden punkt. Nowi zawodnicy mieli w tym swój wkład i pokazali mentalność zwycięzcy, która jest potrzebna w takim klubie jak Chelsea.

– Wiedzieliśmy, że jeśli stale będziemy atakować i się nie poddamy, gole w końcu przyjdą- czuliśmy, że nadal jesteśmy w grze. Nie ważne jaki jest wynik, w piłce nożnej zawsze czujesz, że bez względu na wszystko da się odwrócić losy spotkania. W przerwie meczowej mówiliśmy o tym, że musimy pokazać charakter i wiarę w to, że odrobimy ten wynik. Niestety nie udało się nam wygrać, ale odrobienie trzech bramek i tak jest nie lada wyczynem, musimy cały czas się rozwijać.

Źródło: Chelsea TV

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW