Lampard wściekły na Alonso - koniec Hiszpana w Chelsea? - Chelsea24News
Lampard wściekły na Alonso – koniec Hiszpana w Chelsea?
Lampard wściekły na Alonso – koniec Hiszpana w Chelsea?

Lampard wściekły na Alonso – koniec Hiszpana w Chelsea?

Bardzo interesujące wieści docierają do nas od dziennikarzy The Athletic – dotyczą one przyszłości Marcosa Alonso w klubie.

Marcos Alonso został zmieniony w przerwie spotkania z West Bromem, jednak nie udał się na trybuny, aby wspólnie z kolegami oglądać to spotkanie (tak jak uczynił to Mateo Kovacić), Hiszpan chciał obejrzeć to spotkanie w autokarze klubowym. To rozwścieczyło Lamparda, który na oczach całej drużyny urządził mu tyradę.

Gdy Lampard dowiedział się o tym, co zrobił Alonso wpadł we wściekłość, ponieważ Hiszpan nie otrzymał pozwolenia na takie zachowanie. Mateo Kovacić był drugim ze zdjętych w przerwie zawodników, jednak on dołączył do rezerwowych, którzy oglądali ten mecz zza ławki rezerwowych.

Wszyscy byli zaskoczeni, gdy Alonso pojawił się w zupełnie innym miejscu trybun 10-15 minut po wznowieniu spotkania, zwłaszcza że obecnie piłkarze muszą przestrzegać ścisłych procedur z powodu pandemii.

Według osób będących w szatni, nikt nie widział jeszcze Lamparda tak bardzo wściekłego jak po spotkaniu, gdy dowiedział się o zachowaniu Hiszpana. Lampard chwalił drużynę za walkę do końca, a Hiszpan usłyszał niezwykle szorstkie słowa ze strony menedżera. Anglik zarzucał mu to, że nie przejmował się losami drużyny.

Według osoby bliskiej klubu, piłkarze będą bardzo zaskoczeni, jeżeli Alonso zagra jeszcze jakikolwiek mecz w barwach klubu.

Chelsea sprowadziła już lewego obrońcę, który przez większość sezonu będzie tym podstawowym, jednak Alonso otrzymał szansę od Lamparda do momentu powrotu Chilwella, wydaje się jednak, że Hiszpan ani trochę jej nie wykorzystał. Kontrakt Alonso wygasa za dwa lata, jednak jego zachowanie sprawiło, że przyszłość obrońcy w klubie stoi pod znakiem zapytania, a w ostatnich miesiącach łączono z nim Juventus oraz Inter Mediolan.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW