Lampard o przyszłości Rubena w klubie - Chelsea24News
Lampard o przyszłości Rubena w klubie
Lampard o przyszłości Rubena w klubie

Lampard o przyszłości Rubena w klubie

Koniec okienka zbliża się nieubłaganie, a co za tym idzie kluby coraz mocniej pracują nad pozyskaniem ostatnich wzmocnień, oraz pozbyciem się piłkarzy, dla których może zabraknąć miejsca w składzie. Jednym z takich zawodników jest Ruben Loftus-Cheek, a głos na jego temat zabrał Frank Lampard.

– Jestem bardzo otwarty w kwestii Rubena, odbyliśmy kilka rozmów w zeszłym tygodniu. Jest w świetnej kondycji i może rozgrywać mecz za meczem. Musi grać po ciężkiej pracy jaką wykonał. Wróciłby do składu wcześniej gdyby nie lockdown.

– Istnieje możliwość, że pojawi się w składzie, w najbliższym meczu. Bardzo go cenimy w klubie i to może być dla niego dobre, oraz musi rywalizować o swoje miejsce. Ma cechy, które mogą mu na to pozwolić. Nie podoba mi się to, ale przyszły tydzień wszystko przyniesie i podejmiemy najkorzystniejszą decyzję dla klubu i dla niego.

– Chce grać, a rzeczywistość jest taka, że mamy wielu piłkarzy grających w tych rejonach boiska. Ruben jest bardzo wszechstronny, może odgrywać różne role w pomocy, oraz być istotnym poza boiskiem.

– Wiele przeszedł, między innymi bardzo ciężką kontuzję. Nie rozegrał w klubie tylu minut ile by chciał, ale przed urazem grał naprawdę dobrze, miał duży wkład w drużynę.

– Nie mogłem się doczekać przywrócenia go do składu, ponieważ wiem co potrafi na boisku. Daje nam coś zupełnie innego, jego fizyczność, sposób przetrzymania piłki, ale przede wszystkim chce grać regularnie.

– Ostrożnie balansujemy nad podjęciem w ciągu najbliższych dni decyzji o tym co będzie najlepsze dla klubu i dla Rubena.

Źródło: Chelsea fc

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW